Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Győr-Moson-Sopron megye képes leírás - Nyelviskola.tlap.hu
részletek »

Győr-Moson-Sopron megye - Nyelviskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: nyelviskola.tlap.hu » Győr-Moson-Sopron megye
Keresés
Találatok száma - 10 db
 Győr Royal Nyelviskola

Győr Royal Nyelviskola

Miért a Royal Nyelviskola? Testre szabott oktatás: Minden hallgatónk számára ingyenes nyelvi szintfelmérést végzünk, mellyel pontosan meghatározzuk a tanuló nyelvi tudásának erősségeit és hiányosságait, így teljesen egyénre szabott tanmenetet tudunk biztosítani. Célorientált képzés: Szituációkon, helyzetgyakorlatokon, életszerű példákon keresztül nem csak beszélni, hanem gondolkodni is megtanítjuk tanulóinkat, az adott nyelven, melynek segítségével magabiztosan tudja kifejezni magát újszerű helyzetekben is. Rugalmasság: Ügyfeleink változó körülményeit maximálisan figyelembe vesszük. Gyorsaság és hatékonyság: Arra helyezzük a fő hangsúlyt, amire a tanulóknak a legnagyobb szükségük van. Korszerű oktatási módszerek: A modern képzés minden lehetséges eszközét és megoldását alkalmazzuk tanfolyamainkon. Tantermeink a legmodernebb technikai eszközökkel vannak felszerelve, úgy mint vizuális eszközök, internet, dvd- és cd lejátszó stb. Tanulóinknak lehetősége van multimédiás eszközök használatára is, pl.: számítógépen történő szintfelmérést írni. Ezeket az audió-vizuális technikai berendezéseket az oktatásban maximális mértékbe bevonjuk.

Esztergom Nyelviskola

Esztergom Nyelviskola

Nyelviskola Esztergom || Ha nincs rá elegendő idő, energia. Jelentkezz INGYEN próbaórára! - BRAINTURBO

Esztergom-Katedra

Esztergom-Katedra

KATEDRA Nyelviskola - Mindenki iskolája - Nyelvtanfolyamok, Nyelvtanulás külföldön, Egyéni nyelvtanulás, nyelvtanulás gyerekeknek, Vállalati nyelvtanfolyamok, Informatikai képzések, Nyelvvizsga, Tolmácsolás, Fordítás,, A KATEDRA Esztergom TELC, BME, hamarosan ELTE-ITK Origó vizsgahely. Iskolánkban 7 nyelv közül választhat, általános, gazdasági valamint műszaki nyelvvizsgát tehet.

Győr Alfa Nyelvstúdió

Győr Alfa Nyelvstúdió

Stúdiónk tevékenységi köre az alábbiakra terjed ki: - Nyelvoktatás - Fordítás - Tolmácsolás 9024 Győr, Táncsics Mihály utca 16. 96 / 428-455 30 / 267-7775

Győr Berényi Nyelvstúdió

Győr Berényi Nyelvstúdió

KÖZÖS CÉL, KÖZÖS SIKER!! Angol, Német márciusi Zöld Út gazdasági nyelvvizsgára 36 órás felkészítő tanfolyamok indulnak! Online angol tanfolyam, kevesebbért, mint egy könyv ára! Készüljön fel otthonról az angol nyelvvizsgára! Gyarapítsa, tartsa szinten nyelvtudását érdekes, színes feladatok segítségével! Ismerkedjen meg online angol nyelvtanulási lehetőségünkkel! Megéri? Döntsön Ön!! Válassza a BERÉNYI NYELVSTÚDIÓT Győr belvárosában! Győr, Batthyány tér 4. 1/3. Tel.: 96/550-373 Fax: 96/550-374 Mobil: 30/464-9647 E-mail: info@berenyiiskola.hu

Győr Hatos Nyelviskola

Győr Hatos Nyelviskola

11 év velünk, 11 érv mellettünk * akkreditált felnőttképző intézmény * akkreditált nyelvi programok * nyelvvizsga-felkészítő kurzusok (ÖSD, BGF, Oeconom, EURO) * nyelvvizsga-lehetőség helyben (TársalKODÓ, GazdálKODÓ, Zöld Út, ECL) * oktatott nyelvek: angol, német, olasz, spanyol, francia, orosz * magyar mint idegen nyelv * fordítás, lektorálás * tanácsadás nyelvvizsga ügyekben * ISO minősítés * a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által ajánlott és minősített nyelviskola * a szakképzési alap terhére elszámolható kurzusok cégeknek * minőség elérhető áron

Győr Katedra Nyelviskola

Győr Katedra Nyelviskola

Minden idegen nyelv elsajátítása kalandos és csodálatos utazás! Már három nyelvvizsgarendszer közül választhat! 2008-tól ITK-Origó nyelvvizsgát is tehet iskolánkban! 60 órás délelőtti, 40 órás délutáni vizsgaelőkészítők és 20 órás hétvégi vizsgatréningek indulnak szeptembertől ismét!

Győr Supreme Nyelviskola

Győr Supreme Nyelviskola

Supreme Nyelviskola Győr, Buda utca 3 9023 Ügyfélfogadás : H - P 08:00 - 12:00 13:00 - 18:00 Telefonszámok : Tel./fax.: +36-96 - 526-881, +36-96 - 526-880 Mobil : +36-30 - 500-31-85 +36-30 - 500-90-98 E-mail címek : információ : info@supreme.hu hivatalos ügyek : supreme@supreme.hu

Győr Villám Nyelviskola

Győr Villám Nyelviskola

Villám Nyelviskola- Győr, Soproni u. 55. (Szabadhegy ). Tel.: 96/411-937 Ügyfélszolgálat: Hétfő-csütörtök 8.30- 19.00 Péntek 8.30- 15.00

Hirdetés
Mosomagyaróvár Alfa Nyelvstúdió

Mosomagyaróvár Alfa Nyelvstúdió

Stúdiónk tevékenységi köre az alábbiakra terjed ki: - Nyelvoktatás - Fordítás - Tolmácsolás 9200 Mosonmagyaróvár, Liszt Ferenc utca 23. 96 / 207-236 30 / 267-7775

Tuti menü