Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Jász-Nagykun-Szolnok megye képes leírás - Nyelviskola.tlap.hu
részletek »

Jász-Nagykun-Szolnok megye - Nyelviskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: nyelviskola.tlap.hu » Jász-Nagykun-Szolnok megye
Keresés
Találatok száma - 6 db
Brainturbo Szolnok nyelvstúdió

Brainturbo Szolnok nyelvstúdió

Idegennyelv-tanulás könnyen, gyorsan, hatékonyan: ez mind megvalósul az Ön számára a Brainturbo Szolnok képzései során. A világon egyedülálló nyelvtanulási módszert kínálunk Önnek, amely már sok ezer embernél bizonyított az eltelt években. Ezzel a módszerrel, akár 10 hét alatt magabiztos nyelvtudást szerezhet angol, vagy német nyelvből. A képzés három szintje külön-külön 40 órát tartalmaz. Az órák első fele az úgynevezett relaxációs (gépi) óra, a másik fele pedig a tréning (gyakorló, előhívó) óra, melyek során beszédközpontú nyelvtudást szerezhet. Ajánljuk mindenkinek, aki teljesebb emberré szeretne válni.

Jászberény Sky Angol Nyelviskola

Jászberény Sky Angol Nyelviskola

Szeretnél jobban tudni angolul? Szeretnéd beszélni és érteni is a nyelvet? Esetleg szükséged van a nyelvvizsgára is? Akkor a SKY Angol Nyelviskola angol Nyelvtanfolyamain van a helyed Jászberényben! Lázár Eszter vagyok, több mint 10 éve tanítok angolt diplomás nyelvtanárként. Az idők folyamán gyakorlatilag minden korosztály tanításában szereztem már gyakorlatot. Az alábbiakból az általam tartott tanfolyamokkal kapcsolatos kérdések zömére választ kaphatsz, sőt akár néhány teszt kitöltésével on-line is jelezheted igényedet a tanfolyamokra. A telefonszámom: 06-30-313-1362 amin bátran hívhatsz a tanfolyammal kapcsolatban. E-mail címem: karacsonyne.eszter@gmail.com A postacímem: 5100 Jászberény, Uszoda utca 16. de a tanfolyamokat nem itt, hanem a városközpontban a Szövetkezet úton tartom.

MySchool Nyelviskola Szolnok

MySchool Nyelviskola Szolnok

Tanulj angolul egyéni tempóban, a saját időbeosztásod szerint! Hogyan? A MySchool Nyelviskolában Te írod az órarendet! Rugalmas időbeosztás, 60 perces órák, akár hétvégén is! Tanfolyamkezdés minden nap! A szolnoki MySchool nyelviskola a Pozsonyi úti körforgalomnál található, a jól ismert Dominó Ház második emeletén. Udvarunkban ingyenes parkolási lehetőséget kínálunk, a busszal érkezőknek, pedig a ház előtt található buszmegálló nyújt kényelmet.

Szolnok Ad Nyelvstúdió

Szolnok Ad Nyelvstúdió

Angol, német, francia, spanyol, eszperantó, lovári oktatás. AD Nyelvstúdió | 5008 Szolnok, Fazekas M. u. 11. | Tel/Fax: 56/240-502 | Mobil: 30/9780-951 | e-mail: nyelviskola2@invitel.hu | Fnysz: 16-0033-07 | Akkreditációs lajstromszám: AL-1582

Szolnok Bábel Nyelvstúdió

Szolnok Bábel Nyelvstúdió

A Bábel Nyelvstúdió Szolnok belvárosában a Ságvári körút 11 szám alatt található. (Az egykori Centrum, most Kínai áruházzal szemben.) A nevünk is mutatja, hogy elsősorban idegen nyelv oktatásával, tanfolyamok szervezésével , valamint fordítással foglalkozunk. Gyarmati Gyula Tel.: 06-20-9273-504 E-mail: babelstudio @freemail.hu szintrendszer nyelvtanfolyamok egyéni tanulás szakmai nyelv próbavizsga fordítás, tolmácsolás áraink elérhetőség

Szolnok BP Nyelviskola

Szolnok BP Nyelviskola

* szakképzett diplomás nyelvtanárokat; * magas színvonalú oktatást, hatékony tanítási módszereket; * tanfolyamok egymásra épülő szintrendszerét; * szakmai irányítást, a tanárok rendszeres továbbképzését; * helytálló és pontos információt a tanfolyamokkal kapcsolatban; * folyamatos ügyfélszolgálatot, kulturált oktatási körülményeket; * korszerű technikai felszereltséget; * versenytisztességet. Közel 15 éve igyekszünk folyamatosan megfelelni ezeknek az elvárásoknak - eddigi eredményeink alapján sikerrel - és a jövőben sem lehet más célunk, mint továbbra is megfelelni hallgatóink magas igényeinek. Reméljük, a közeljövőben Önt is hallgatónkként üdvözölhetjük valamelyik nyelvtanfolyamunkon. Az ügyfélszolgálat munkatársai személyesen és telefonon egyaránt készséggel állnak az érdeklődők és a hallgatók rendelkezésére. Az ügyfélszolgálat nyitvatartása: Hétfő 8.00-20.00-ig Kedd 8.00-20.00-ig Szerda 8.00-16.00 Csütörtök 8.00-20.00-ig Péntek 8.00-20.00-ig Szombat zárva Vasárnap zárva Az ügyfélszolgálat elérhetőségei: Telefon 56/429-065 Üzenetrögzítő 56/514-186 Fax 56/514-186 Cím 5000 Szolnok, Dr. Elek István u. 3. E-mail info@bpnyelviskola.hu

Tuti menü