Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Szabolcs-Szatmár Bereg megye képes leírás - Nyelviskola.tlap.hu
részletek »

Szabolcs-Szatmár Bereg megye - Nyelviskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: nyelviskola.tlap.hu » Szabolcs-Szatmár Bereg megye
Keresés
Találatok száma - 2 db
Nyíregyháza Bigben Nyelviskola

Nyíregyháza Bigben Nyelviskola

Iskolánkban angol, német, olasz ,spanyol, eszperantó nyelveket oktatunk. Nyelvi képzéseink rendelkeznek a Felnőttképzési Akkreditáló Testület program akkreditációjával(kivétel:Eszperantó), azaz a minőségi garancia mellett tanfolyamaink áfamentesek. Angol ,német olasz, spanyol nyelvből kezdőtől a középfokú szintig (angolból, németből felsőfokú szintig, összesen 16 szint) szervezzük kurzusainkat. Minden egyes szintünk 48 órás, alapfokú nyelvizsgáig 7 szint , középfokú nyelvizsgáig 12 szint, felsőfokú 16 szint javasolt a teljesen kezdő szinttől. Amennyiben már valaki tanulta a nyelvet, természetesen szintfelmérő megírását követően tudjuk megadni , csoport besorolását induló szintjét. Cím: 4400 Nyíregyháza, Dózsa Gy. út 33. Tel/Fax: (06)42/400-813 Mobil: (06)30/943-0934 E-mail: bigben.nyelvstudio@t-online.huAz email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges Nyitvatartás: Hétfőtől péntekig: 8.30-16.45 között. Minden 2. szombaton: 8.30-12.00 között.

Nyíregyháza Central Nyelviskola

Nyíregyháza Central Nyelviskola

A Central nyelviskola 2002 óta foglalkozika színvonalas és mínőségi nyelvoktatással. 2006 óta kibővült a szolgáltatás a számítástechnika oktatásával is. Central Nyelviskola - Nálunk Te vagy az első! Akciónk májusban is folytatódik! ANGOL, NÉMET, FRANCIA, OLASZ, OROSZ, SPANYOL, JAPÁN ESZPERANTÓ, MAGYAR tanfolyamainkon a beiratkozás folyamatos. Cím: 4400 Nyíregyháza, Luther u. 4-6. Telefon: +36 42/500-101; Fax: +36 42/401-636; Mobil: +36 30/565-5431 E-mail: titkarsag@centralnyelviskola.hu

Tuti menü